Tuesday, March 13, 2012

Polskie tłumaczenie wiadomości

Jak zapewne wiecie wielkimi krokami zbliża się 30-lecie X Japan. Z tej okazji chcielibyśmy przygotować dla nich coś specjalnego. Jak się do tego zabrać?

Po pierwsze: osoby, które chcą wziąć udział w tym przedsięwzięciu niech zostawią komentarz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz z nazwą kraju, z którego pochodzą. W ten sposób będziemy wiedzieć ile osób wzięłoby udział.

Po drugie: projekt składa się z dwóch części: obowiązkowej i opcjonalnej.

CZĘŚĆ I (obowiązkowa)
Etap pierwszy: Napiszcie wiadomość dla zespołu (maksimum 50 słów). Powinna ona zawierać takie słowa jak: „X Japan” i „30lecie”. WIADOMOŚĆ MA BYĆ W JĘZYKU ANGIELSKIM (ew. w języku japońskim).

Etap drugi: Po napisaniu wiadomości i przesłaniu ich do nas, nagrajcie wideo. W filmiku przekażcie tą wiadomość w JĘZYKU ANGIELSKIM (ew. w języku japońskim). Ci, którzy nie umieją mówić po angielsku, mogą napisać tą wiadomość na fladze, czy plakacie. Na koniec we własnym języku (tudzież po polsku) powiedzcie/wykrzyczcie „We are X” robiąc znak X.

Jeśli nie macie możliwości stworzenia nagrania, napiszcie na rękach „30”; na jednej ‘3’, a na drugiej ‘0’, tak aby przy znaku X było to widoczne. Zróbcie wtedy zdjęcie i przyślijcie do nas.

Można także wykorzystać (lecz nie jest to wymagane): cosplay/makijaż/fryzurę/rzeczy inspirowane X Japan.

Po polsku może być jedynie wypowiedziane „We are X”. Jeśli chcielibyście powiedzieć coś jeszcze w tym języku, skontaktujcie się z polskim Street Teamem aby to ustalić.

CZĘŚĆ II (nieobowiązkowa)
Jeśli chcielibyście zrobić coś więcej, albo gdy nie macie możliwości stworzenia filmu, czy zrobienia zdjęcia możecie wykonać fanarty (tylko własnej roboty!).

Jeśli macie jakieś pomysły, a nie jesteście pewni czy się nadadzą to pytajcie na stronie głównej projektu na facebooku.

Covery: Tak, są akceptowane. W wiadomości ze swoim imieniem, nazwiskiem i krajem napisz, że chcesz także nagrać cover.

JAK WYSYŁAĆ: Jak już nagrasz swoją wiadomość wyślij filmik na youtube oraz zaznacz opcję „Film prywatny – tylko osoby posiadające link do filmu będą go mogły odtworzyć”. Możesz także wysłać filmik na serwer Mediafire.

TERMINY:
Pierwszy termin: 9 kwiecień. Ostatni dzień na dołączenie do akcji. Zaznacz opcję „tak” lub „nie (nie „może”). Jeśli z jakichkolwiek przyczyn nie byliście w stanie dołączyć, po tym dniu możecie jeszcze to zrobić.


Drugi termin: 28 kwiecień. Ostatni dzień na wysyłanie nagrań (część I).


Trzeci termin: 12 maj. Ostatni dzień na wysyłanie zdjęć/fanartów itp. (część II).

The deadlines were changed! Read the first pharagraph of this post: http://xjapan30.blogspot.com/2012/04/important-update.html
PYTANIA:
W razie jakichkolwiek pytań piszcie na stronie eventu, która znajduje się na facebooku.

1 comment: